PAR PROJEKTU

“Grīziņkalna Republika” – tas ir unikāls, atjaunots piecu vēsturisku dzīvojamo ēku un komerctelpu komplekss, kas saviem iemītniekiem piedāvā dzīvot noslēgtā un labiekārtotā vidē Rīgas centrā – Asara ielā 12. Projekta unikalitāte slēpjas vairākos aspektos, kas sevī ietver būtiskas vēsturiskās vērtības, vienlaicīgi tās transformējot par mūsdienu prasībām atbilstošām ērtībām un kvalitātēm. Šobrīd pilnībā renovētas visas kompleksa ēkas, kā arī – sakārtota un labiekārtota apkārtējā vide un infrastruktūra. Tas nozīmē, ka jau šobrīd iedzīvotāji varēs netraucēti baudīt kvartāla ērtības.

Grīziņkalna Republika ir vieta, kur savu īsto mājokli atradīs aktīva un “zaļa” dzīvesveida piekritēji, kuriem svarīga ir stilīga un radoša vide, gan ģimenes, kurām ir svarīga atbilstoša vide bērniem. Tāpat arī uz biznesu orientēti prāti – kvartālā tiks attīstīta arī neliela biznesa telpu ēka. Kvartāls piedāvā ērtas automašīnu novietošanas iespējas, lielākajai daļai dzīvokļu īpašnieku nodrošinot savu autostāvvietu. Īpaši padomāts arī par “zaļi” domājošajiem un velosipēdu novietošanas iespējām.

“Grīziņkalna Republika” ar savām daudzpusīgajām iespējām veiksmīgi nes “Live-work” koncepta ideju. Ko tas nozīmē? Iedomajieties, ka esat ārsts vai, piemēram, radošs IT speciālists. “Grīziņkalna Republikas” iespējas Jums nodrošinās darbam nepieciešamās telpas un turpat, ar atsevišķu ieeju, arī savu dzīvokli privātajām vajadzībām. Izklausās labi, vai ne?

52 Dzīvokļi
9 Live-work telpas
40 Komerctelpu m2
300 Biroja telpu m2
21 Autostāvietas

Bērniem droša vide

Bērnu vecāki visos laikos ir raizējušies par to, kā nodrošināt drošību laikā, kad bērni devušies ārpus mājas savās izklaidēs. “Grīziņkalna Republikas” bērniem būs iespēja droši atrasties savā, slēgtā un labiekārtotā pagalmā, bez nepieciešamības doties ārpus tā, lai sevi nodarbinātu brīvajā laikā. Tā bērniem būs iespēja būt savā teritorijā, bez nepiederošiem acu skatieniem un svešu cilvēku klātbūtnes. Pagalmā ir nodrošināta gan izklaides, gan sportam nepieciešamā infrastruktūra – bērnu laukums, smilšu kaste, cīņu taka, galda spēles, kas iestrādātas vides ainavā – šahs, dambrete, cirks, “desas”, kā arī, “vingrotava”, ko izmantot varēs kā jaunieši, tā pieaugušie.

“Vārnu ielas republika” tagad – “Grīziņkalna republika”

Labiekārtojot teritoriju, īpaši domāts arī par zaļās vides saglabāšanu, iestādot jaunus kokus un saglabājot esošos. Iestādītie augļkoki priecēs ar ziediem pavasaros un dos ražu rudeņos, tikmēr izveidotās dobes kvartāla iedzīvotāji varēs izmantot, lai iestādītu garšaugus.

Mājokļu projektam īpašu šarmu piešķir kvalitatīvi restaurētās koka apbūves ēkas, kas dod iespēju ik dienas sajust vēsturisko elpu mūsdienīgā un vizuāli pievilcīgā veidā. Visiem tik ļoti iemīļotā stāsta un kino filmas “Vārnu ielas republika” notikumi attainoti tieši šeit, no kā iedvesmojoties, “Grīziņkalna Republika” tikusi pie sava unikālā nosaukuma un logo, kur simboliski redzama tieši vārna.