5.ēka 1. ēka 3. ēka 2. ēka
0 Pieejami
0 Rezervēti
36 Pārdoti

Šobrīd piedāvājam iegādāties 3 atlikušos dzīvokļus un komerctelpas.
Savu pircēju gaida divi mūsu Townhouse (107 un 114 m2) 3.ēkā un 3-istabu dzīvoklis 2.ēkā.
Kā arī vēlamies atrast pircēju vai nomnieku veikala telpām, kur varētu atrasties mājīga kafejnīca, neliels veikaliņš vai citi pakalpojumi mūsu brīnišķīgajam kvartālam un pārējiem interesentiem.

5.ēka

0 Dzīvokļi
5 Stāvi

Divstāvu apartamenti ar privāto terasi – nebijis piedāvājums Rīgas centrā

Atlikuši vēl tikai 2 divstāvu apartamenti (townhouse), kas veidoti kā atsevišķa mājas daļa ar savu privāto terasi 25kvm platībā, kas ir nebijis piedāvājums Rīgas centrā.

 

Augstvērtīgs interjers un dabīgi apdares materiāli

Projekts var lepoties ar augstvērtīgu interjeru, kas veidots no dabīgiem apdares materiāliem, kvalitatīvi ieklāta parketa, “Laufen” santehnikas un rūpīgi atjaunotām senajām dzīvokļu iekšdurvīm. Tomēr, ņemot vērā pircēju interesi par iespējām dzīvokļus iekārtot pašiem, pārējos dzīvokļos apdares un interjera risinājumos varēs izpausties dzīvokļu jaunie saimnieki, pielāgojot tos savai gaumei un dzīvesveidam. Atsevišķi vienojoties, attīstītājs labprāt palīdzēs risināt interjera dizaina jautājumus, veikt remonta darbus un sniegs projekta dokumentācijas noformēšanas pakalpojumus.

Visas kvalitatīvas ēkas īpašības vienuviet

Projektā esošajās ēkās nomainītas visas komunikācijas – elektroinstalācija, ūdensvada un kanalizācijas tīkli, uzstādīts jauns gāzes apkures mezgls, atbilstoši ēkas vēsturiskajam izskatam nomainīti logi un durvis, renovēta ēkas fasāde, uzlikts jauns jumta segums. Atbilstoši prasībām par ēkas energoefektivitāti, veikts bēniņu telpu siltinājums. Ēkās ir uzstādīta jauna ventilācijas sistēma, atjaunotas vēsturiskās kāpņu telpas, katrā ēkas kāpņu telpā izveidota koplietošanas terase, pagrabā ierīkota telpa bērnu ratiņu un velosipēdu ērtai novietošanai, ierīkotas mantu glabātuves.