5.ēka 1. ēka 3. ēka 2. ēka
1 Pieejami
2 Rezervēti
33 Pārdoti

Šobrīd piedāvājam iegādāties 4 atlikušos dzīvokļus kvartāla 3.korpusā – Lielajā mūra ēkā.
Vēl savu pircēju gaida mūsu lielākais Townhouse (114 m2) 3.ēkā un 3-istabu dzīvoklis 2.ēkā.
Kā arī vēlamies atrast pircēju vai nomnieku veikala telpām, kur varētu atrasties mājīga kafejnīca, neliels veikaliņš vai citi pakalpojumi mūsu brīnišķīgajam kvartālam un pārējiem interesentiem.

5.ēka

1 Dzīvokļi
5 Stāvi

Divstāvu apartamenti ar privāto terasi – nebijis piedāvājums Rīgas centrā

Pirmajā kārtā attīstītajā mājā pircējiem tiek piedāvāti 36 dzīvokļi ar dažādām platībām. Tostarp vienas istabas – studiju tipa 22-29 m2 kompakti dzīvokļi, divu istabu 34-60 m2 lieli dzīvokļi, kā arī, trīs istabu 52-80 m2 plaši dzīvokļi. Tāpat arī divstāvu apartamenti, kas veidoti kā atsevišķa mājas daļa ar savu privāto terasi, kas ir nebijis piedāvājums Rīgas centrā.

 

Augstvērtīgs interjers un dabīgi apdares materiāli

Projektā pārdošanā pieejami vēl 7 dzīvokļi, 4 no tiem ar pilnu apdari. Projekts var lepoties ar augstvērtīgu interjeru, kas veidots no dabīgiem apdares materiāliem, kvalitatīvi ieklāta parketa, “Laufen” santehnikas un rūpīgi atjaunotām senajām dzīvokļu iekšdurvīm. Tomēr, ņemot vērā pircēju interesi par iespējām dzīvokļus iekārtot pašiem, pārējos dzīvokļos apdares un interjera risinājumos varēs izpausties dzīvokļu jaunie saimnieki, pielāgojot tos savai gaumei un dzīvesveidam. Atsevišķi vienojoties, attīstītājs labprāt palīdzēs risināt interjera dizaina jautājumus, veikt remonta darbus un sniegs projekta dokumentācijas noformēšanas pakalpojumus.

Visas kvalitatīvas ēkas īpašības vienuviet

Pirmās kārtas dzīvojamai mājai nomainītas visas komunikācijas – elektroinstalācija, ūdensvada un kanalizācijas tīkli, uzstādīts jauns gāzes apkures mezgls, atbilstoši ēkas vēsturiskajam izskatam nomainīti logi un durvis, renovēta ēkas fasāde, uzlikts jauns jumta segums. Atbilstoši prasībām par ēkas energoefektivitāti, veikts bēniņu telpu siltinājums. Ēkās ir uzstādīta jauna ventilācijas sistēma, atjaunotas vēsturiskās kāpņu telpas, katrā ēkas kāpņu telpā izveidota koplietošanas terase, pagrabā ierīkota telpa bērnu ratiņu un velosipēdu ērtai novietošanai, ierīkotas mantu glabātuves.